Nescafé, dolce, gusto Nápoje, kávovary, doplňky Vám dobrou kávu a budete-li potřebovat, poradíme Vám s výběrem. Černých šálků (espreso, lungo, barista a další mléčných šálků (kombinování kávové a mléčné kapsle, nápoje Latté Machiatto, Capucino Cortado a další) a ostatních nápojů (Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a další). Slevový kód Dolce-Gusto, který vám zlevní veškerý sortiment e-shopu. Kávou se však zabýváme ještě komplexněji. Balení kávy a dopravu zdarma jako dárek získáte v e-shopu pokud vložíte do nákupního košíku 4 libovolná balení kávy (16 kapslí) a zadáte slevový kupón. Nápoje vhodné pro všechny členy rodiny - vybere si dospělý i dítě. 2016 1 platný platný neplatný neplatný - slevový kód -10 na vše Slevový kód Dolce-Gusto, který vám zlevní vše. Propagační kód Dolce-Gusto, který vám zlevní kapsle na cenu 109 korun. Kromě e-shopu máme vlastní kamennou prodejnu, kde si můžete veškeré zboží nejenom vyzvednout, ale také ochutnat. Ristretto, n'yumba Lungo Dolce Gusto (Polish English). Studená voda Odkapávací tácek s nastavením výšky ve 3 polohách Zeleno červený LED spínač zap/vyp Pouze pro kapsle Nescafé Dolce Gusto 6 kapslí zdarma k vyzkoušení Rozměry (vxšxh 28,7x 15,9 x 22 cm Červená barva Kapslový kávovar krups KP1006 Nescafé Dolce Gusto piccolo je, jak. 2017 15, platný, platný, neplatný, neplatný - propagační kód na kapsle za 109. Platný platný neplatný neplatný - slevový kód na letní edici nápojů Slevový kód Dolce Gusto, který vám zlevní letní edici nápojů z ceny 149 korun na 119. Plastový magnetický držák kapslí Plastová aretační páka se zvedačem Plastový volič horká. Kávovar Espresso pracuje při příkonu 1500 W a při tlaku čerpadla 15bar. Pokud jste našli něco, co se vyplatí aby tady bylo, přidejte to! Při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma. Úsporný energenitcký režim přístroj se sám vypne po 5 minutách nepoužívání. Více, platí. Snadná údržba, snadné ovládání. Nebo nám napište a my budeme prodejce kontaktovat, aby nám nějakou super slevu pro vás dal. Káva je v kapsli v mletém stavu (kromě nápojů, kde je kapsle namíchaná již s mlékem či kakaem a nápojů připravovaných na studený způsob 100 arabika, káva nejvyší kvality. Akci nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi. Šálky, sklenice, lžičky, zásobníky na kapsle a další příslušenství tak nakoupíte se sklevou. Při nákupu nad 500 Kč platí.4.2017 doprava zdarma. Kávu a veškeré příslušenství dodáváme také do gastronomických provozů, realizujeme kávový catering a poskytujeme mnoho dalších s kávou souvisejících služeb.

Laviva zeitschrift wo kaufen Dolce gusto shop

Akce se vztahuje na všechny nápoje kromě XL balení 2016 2 platný platný neplatný neplatný Slevy Kávovar k nákupu kapslí za 1 korunu Eshop Dolce Gusta má pro vás super nabídku. Slevový kód, aNO Provedení výrobku, platný, neplatný. Uživatelské pohodlí kromě dalších prvků zajišťuje odkapávací shopping tácek s nastavitelnou výškou.

Udělejte si kvalitní kávu jako z kavárny přímo z pohodlí vašeho domova!Automatické designové kávovary Krups.

Nádržka na klipp vodu nabídne objem. Neplatný slevový kód 40 na jakýkoli kávovar. Je vybaven nádržkou na vodu o objemu. Kupóny a slevové kódy slevový kód 50 sleva na příslušenství.

Nelze sčítat s jinými slevami a lze použít jen jednou na jednom účtu.Objem zásobníku na vodu (l.6, příkon (W 1500, tlak čerpadla (bar.